Baltic Pride 2022 jaoks valmis mobiiliäpp

Leedu LGBT õiguste organisatsioon LGL lanseeris 1.-5. juunil Vilniuses toimuva Baltic Pride´i festivali mobiiliäpi. Rakendus on loodud selleks, et aidata festivalil osalejatel saada teavet kõigi sündmuste kohta, saada rohkem teada esinejate ja kõnelejate kohta ning suhelda teiste osalejatega. Tagamaks, et rakendus oleks kõigile külalistele kättesaadav, on teave saadaval nii leedu kui ka inglise keeles.

Rakenduse eriline funktsioon on võimalus suhelda teiste osalejatega. See võimaldab kogukonna liikmetel jagada oma kogemusi ja pilte festivalist – on ju kogukonna loomine selle festivali üks olulisemaid eesmärke.

Baltic Pride’i äpp, mida kogu festivali jooksul pidevalt uuendatakse, on parim viis festivali värskeimate uudiste saamiseks. Kasutajaid teavitatakse koheselt uuest teabest või programmi muudatustest. Rakenduse kasutajad saavad endale kõige huvitavamaid sündmused üles märkida, et luua oma isikupärastatud ajakava ja veenduda, et nad millestki ilma ei jää.

“Baltic Pride’i äpist saab uuenduslik platvorm, mis aitab kiiremini, lihtsamalt planeerida oma festivaliprogrammi ning olla kursis viimaste uudistega,” ütleb rakenduse üks loojatest Jogilė Ramoškaitė.

Baltic Pride Vilnius 2022 mobiilirakendus on nüüd App Store’is ja Google Play  poes tasuta allalaadimiseks saadaval.

Baltic Pride 2022 on kolme Balti riiki ühendav rahvusvaheline LGBT festival, mis naaseb Vilniusesse viiendat korda. Festival toimub 1. – 5. juunil. Programm sisaldab selliseid tipphetki nagu: rahvusvaheline inimõiguste konverents Proud Cities Summit, eksklusiivne kultuuriõhtu “Pride Voices”, avatud kogukonnaruum “Pride Art” ja “Pride House”, ametlikud peod ja loomulikult Pride rongkäik.

Skip to content