BÄM! otsib superstaari: Svetas toimub drag-võistlus

Eesti staažikaim drag queen Chloé LaGucci saadetakse pensionile. Hüvastijätt toimub laupäeval, 8. aprillil Sveta baari kväärpidude sarjal BÄM!, kus uue superstaari leidmiseks peetakse maha rahalise auhinnaga drag-võistlus.

„Seekordne BÄM! jääb Chloé viimaseks etteasteks. On aeg teha kevadine puhastumine, et saaksime jätkata veel suuremalt ja paremalt,” seletas BÄM!-i korraldaja, koreograaf-lavastaja ja artist Rene Köster, kelle tegelaskuju Chloé LaGucci on varasemaltki manalateed läinud, viimati etenduskunstide projekti „Ruumitud keha(d)“ raames Tallinna Kunstihoones.

Drag-võistlusele on oodatud 3-5-minutilised vabal teemal etteasted tingimusega, et võistlejate kostüümid sisaldavad saba. Parima drag-etteaste laureaat saab endale preemiaks 200 eurot ning Dildo Swintoni-nimelise auhinnakuju.

Võistlusele saavad ennast kirja panna kõik soovijad, kuid lavale pääseb neist vaid kuus. Registreerimiseks on vaja eelnevalt saata osaleja drag-nimi, etteaste lühike kirjeldus ja foto või viide sotsiaalmeedia kontole. 

Etteasteid hindavad BÄM!-i residendid Chloé LaGucci, Helgi Saldo ja Nasty Nikita Pedestrian. Muusikat valivad DJ-d Köster, Fake Versace, Britiimpeerium

Peosari BÄM! on kuuel tegutsemisaastal andnud lava kohalikele ja välismaistele artistidele, drag-esinejatele ja DJ-dele ning teinud koostööd erinevate üritustega nagu Ladyfest ja Tallinna Biennaal. Varasemalt on BÄM!-i külastanud rahvusvaheliselt tuntud artistid nagu Charity Kase (UK), Keta Minaj (Holland) ja LSDXOXO (USA).

„Easter BÄM!: Chloé’s Goodbye” leiab aset laupäeval, 8. aprillil algusega kell 22.00 Sveta baaris (Telliskivi 62). Pileti saab soetada 10 euroga koha peal. Võistlusele ja üritusele pääseb ainult alates 18. eluaastast.


Lisainfo Facebookis: https://www.facebook.com/events/608056187413331

Skip to content