Augustis toimub Eesti esimene LGBT tenniseturniir Tallinn Colour Games

Tallinn Colour Games on LGBT tenniseturniir mis leiab aset esimest korda Eestis, 29.08- 31.08 Tallinki Tennisekeskuses. Turniir on osa LGBT tenniseturniiride sarjast GLTA ehk Gay and Lesbian Tennis Alliance.

Tenniseturniir on jagatud 5 erineva kategooria vahel ehk turniiril ei ole ainult üks võitja vaid koguni viis võitjat! Mängitakse nii üksikmängu kui ka paaris ehk kokku on 5 üksikmängu võitjat, 10 paarismängu võitjat ja eraldi on consolation turniir kõikidele neile kes kukuvad peale esimest mängu põhitabelist välja.

Nimi “Colour’ tähendab mitmekülgsust – igal riigil on oma lipp erinevate värvidega. Tenniseturniiril saab osaleda igaüks sõltumata orientatsioonist, vanusest või soost, kuid meeles peab pidama, et turniir on mõeldud LGBT kogukonnale.

Mangud kestavad kolm päeva ja selle aja jooksul korraldatakse lisaks tennise võistlustele ka pidulik õhtusöök, meeleolukad koosviibimised ja linna tutvustavad ekskursioonid.

Mängijaid on registreerunud 22st erinevast riigist, muuhulgas Austraaliast, Belgiast, Surinamest, Prantsusmaalt ja muidugi ka Eestist.

Registreerida saab leheküljel www.glta.net kuni 28.07. Peale registreerimise lõppu on veel võimalus turniirile pääseda kui on vabu kohti on saadaval.

Skip to content