Galerii: X-baari uus ja noobel interjöör

Vikervaade käis uuel aadressil avatud X-baaris külas ja heitis pilgu stiilsele kuldsetes toonides baari sisekujundusele, mis võlub oma glamuuri ja avarusega.

Kui kuldne on X-baarile pigem uus värv, siis ei ole interjööris ka puudu punasest ja mustast värvitoonist, mis on olnud baari ajatu klassika juba selle algusest peale. Elegantsust lisavad nikerdatud raamidega suured peeglid ja pilkupüüdva mustriga tapeet.

Baari esimesel korrusel tervitab külalisi tumedast puidust massiivne baarilett, mille äärde mahub baaripukile vabalt istuma igaüks, et nautida maitsvat kokteili ja mõnusat seltskonda.

Tantsuplatsi ääres on võimalus istuda seltskonnaga suurel nahkdiivanil ja nautida melu värvimuusika valgusvihus. Lisaks esimese korruse avarale tantsusaalile saab sotsialiseeruda teisel korrusel, kus asuvad pehmed tugitoolid ja auväärt plaadikeerutaja pult. Teiselt korruselt avaneb suurepärane vaade alla tantsupõrandale.

Uus X-baari interjöör ja ruumilahendus on rõõmustavalt noobel ja avar, kuid samas hubane, tekitades glamuurse ent koduse õhkkonna.

Skip to content