IDA Raadios alustab „Homokringel”

Sel neljapäeval, 13. mail kell 19.00 alustab IDA Raadios uus LGBT+ jutusaade „Homokringel”, mille autoriteks on Instagramis Heterokringlina tuntud aktivist Anette Mäletjärv ning drag-esineja Helgi Saldo.

Meelelahutusliku otsesaate avab Anette ja Helgi esmakohting, mille käigus saatejuhid jagavad lugusid oma erinevatest esimestest kordadest ning võtavad vastu kuulajate küsimusi, kaebuseid ja vihakõnesid.

„Kringlit peab saama,” nõustusid Anette Mäletjärv ja Helgi Saldo, kes hakkavad igakuiselt kutsuma IDA raadio stuudiosse külalisi, kellega häbitult rääkida kohalikust ja maailma LGBT+ kultuurist ning kõigest, mis parasjagu keelel ja meelel. 

„Eesti ühiskonnas on väga palju teemasid, millest rääkimine on tabu. Oleme IDA raadios alati lähtunud sellest, et nii meie saatejuhtidel kui kuulajatel oleks täielik vabadus. Seega on ülihea meel, et Anette ja Helgi oma saate ideega meie poole pöördusid ja LGBT+ teemasid regulaarselt laiemale publikule tutvustama hakkavad,” vastas IDA Raadio eestvedaja Natalie Mets.

„Homokringel” on osa IDA Raadio programmist, kus saab kuulata ka teisi LGBT+ teemadele ja ühiskondlikule võrdsusele keskenduvaid saateid nagu „Argieluvõrdsus” ja „Ära kaaguta!”. 

Väljaspool IDA Raadiot on võimalik kuulata LGBT+ kogukonna hääli kvääris podcastis „Lilla agenda”, mille autorid Mel ja Paul tähistasid aprillikuus oma esimest tegutsemisaastat. „Lilla agenda” on saadaval Spotifys.

Esimene otsesaade „Homokringel” läheb IDA Raadios eetrisse neljapäeval, 13. mail kell 19.00

Saadet saab kuulata IDA Raadio koduleheküljel ning järelkuulamises: https://www.idaidaida.net/et/saated/homokringel

“Homokringel” IDA Raadios: https://www.idaidaida.net/et/saated/homokringel

IDA Raadio kodulehekülg: https://www.idaidaida.net/

Heterokringel Instagram: https://www.instagram.com/heterokringel/

Helgi Saldo Instagram: https://www.instagram.com/helgi_saldo/

“Lilla agenda” podcast Spotifys

Skip to content