Inger: ärge unustage, et te olete armastatud, hoitud ning olulised

Laulja Inger andis just välja singli “Jah, sa oled see”, mis tekitab kohe mõnusa ja hea suvetunde. Küsisime temalt, millest on laul inspireeritud.

Millest räägib laul “Jah, sa oled see” ja kuidas said selleks inspiratsioon?

See laul räägib sellest momendist, mil sa mõistad, et su ümber on täpselt need inimesed, kes armastavad, inspireerivad ja toetavad. Inimesed, kes on alati olemas. Inimesed, kellele sa saad öelda: “jah, sa oled see”. Inimesed, kellega jagada nii naeru, rõõmu kui ka pisaraid ja valu. Just nende inimestega saan ma olla mina ise ja kasvada veel paremaks inimeseks.

Inspireerisid inimesed minu ümber ning ka see, et tänavu talv kestis nii pikalt, et soovisin just sellist suvemaigulist kaasahaaravat laulu luua.

Kas sul on tulemas lähiajal kontserte, kus seda laulu kuulda saame?

Praegu on käimas INGERi kohvikute kontserdid erinevates Eesti linnades. Kontserdid on TASUTA ja absoluutselt igal kontserdil laulame koos publikuga seda uut singlit. Järgmine on 15. juunil Viljandis koduKOHVIK kohvikus.

Samuti näeb mind sel suvel bändiga esinemas – augustis esineme Kuressaare Merepäevadel ja Tartu 2024 Pride’il ja veel paljudes kohtades – hoidke sotsiaalmeedial või kodulehel silma peal ja näeme kontsertidel!

Soovid sa midagi veel öelda Vikervaate lugejatele, mis küsimata jäi?

Teeme sellest suvest kõige meeldejäävama suve ning ärge unustage, et te olete armastatud, hoitud ning olulised!

Kuula laulu siit:

Foto: Ako Lehemets

Skip to content