Kodumaine bänd su/mi esitleb laupäeval Terminalis lühialbumit

Elektroonilise indie-popi bänd su/mi esitleb 18. juunil Terminal Records & Baris kauaoodatud esimest EP-d “lähemale kuule”.

Tallinnast, Tartust ja Rakverest kokku tulnud su/mi muusika kannab endas hingestatud ja olulisi sõnumeid, mille eesmärk on maailma mõtestada ning kergemaks ja paremaks muuta.

Viie eestikeelse looga EP “lähemale kuule” avaldati 13. mail koos nostalgilise muusikavideoga laulule “ookean”. Lühialbumi helipildis kohtuvad indie-pop, lo-fi hip-hop ja filmimuusika mõjutused. Inspiratsiooni on saadud nii 5MIINUSelt, Erki Pärnojalt kui eesti regilaulult. Kollektiivi eesmärk oli panna haavatavus ja inimlikud tunded – nostalgia, ebakindlus, lohutuse ja kodu otsimine – ehedasse ja tervislikult eneseiroonilisse vormi, et pakkuda kuulajale äratundmisrõõmu ning lohutust positiivse lõpplahenduse kaudu. Laulude temaatika on tugevalt seotud ka LGBT-kogukonnaga, et teemat normaliseerida ning suurendada bändi tegevusega Eesti LGBT-inimeste nähtavust ja julgust rääkida oma lugusid.

Laupäeval astub su/mi üles laiendatud koosseisus koos live-bändiga. Laval on Jan Kuusemets (vokaal), Eke Allikvere (klahvpillid, vokaal), Jasper Kisla (kitarr), Uku Allikvere (trummid) ning kontserdile eelneb bändiliikme Frederik Welki luulekava.

Lingid:

su/mi EP esitluskontserdi Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/1424049554706292 

“lähemale kuule” Spotifys: https://open.spotify.com/album/2gCJKnJrQdZZlSBzAhoZuR 

“ookean” Youtube’is: https://youtu.be/HyQq2C0jvEo

Instagram: https://www.instagram.com/sumiband/ 

Facebook: https://www.facebook.com/sumibandofficial/ 

Foto: Joanna Adeele Siig

Skip to content