Kväär hip-hopi täht Cakes da Killa tuleb Tallinnasse

Koogike, mille keskel on žiletitera — nii kirjeldab ennast Ameerika hip-hopi täht Cakes da Killa, kes esineb esmakordselt Tallinnas sel reedel, 3. juunil Sveta Baaris. 

2010. aastate algul New Yorgis alustanud Rashard Bradshaw ehk Cakes da Killa on üks tuntumaid artiste, kes tuli välja tolleaegsest hip-hopi skeenes toimunud “kväärist plahvatusest” koos teiste piire nihutavate artistidega nagu Le1f, Mykki Blanco ja Zebra Katz. 

Cakes da Killa ausas ja ilustamata lüürikas on esiplaanil mustanahalise geimehe kogemused tänapäeva Ameerikas. Muusikaliselt liigub ta traditsioonilisema hip-hopi ja kaasaegse house-muusika vahel, taaselustades 90ndate vogue– ja ballroom-kultuuri kõlasid. Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd mitmete produtsentide ja artistidega, nende hulgas Peaches, Coco Rosie, LSDXOXO ja Honey Dijon.

„Midagi nii vaimule kui kehale, külmaks ei jäta Cakes mitte kedagi,” kinnitas Sveta baari omanik Madleen Teetsov-Faulkner

Külalist toetavad kohalikud DJd Köster ja CT Venom.

Üritus on osa Sveta juunikuisest Pride-programmist. Pride-kuul tähistavad inimesed üle maailma LGBT+ inimeste ajalugu ja saavutusi ning toovad tähelepanu LGBT+ inimeste väljakutsetele ühiskonnas.

„Sveta’s Club Kids: Cakes da Killa” toimub sel reedel, 3. juunil kell 22.00 Sveta baaris (Telliskivi 62). Esimesel tunnil sissepääs 7 eurot, hiljem 10 eurot.

Cakes da Killa – Truth Tella video: https://youtu.be/X6OI-YJedao

Cakes da Killa – Talkin Greezy video: https://www.youtube.com/watch?v=3orspcmY3cU&t=1s

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/733513847663352

Cakes da Killa Bandcamp: https://cakesdakilla.bandcamp.com/releases

Cakes da Killa Soundcloud: https://soundcloud.com/CAKESDAKILLA

Skip to content