LUX publikuauhindade raames linastub kinos Artis film „20000 liiki mesilasi”

2024. aasta Euroopa kinopubliku auhinnale LUX kandideerib viis filmi, mida kino Artis kuni 26. jaanuarini tasuta ekraanile toob. Üheks nominendiks on ka PÖFFil linastunud film „20000 liiki mesilasi”

Hiilgava rolli eest Berliini filmifestivalilt Hõbekaru koju viinud Sofía Otero mängib lummavas filmis kaheksa-aastast last, kes identifitseerib end vastassugupoolena ja tunneb võõristust oma sünninime Aitor vastu.

Niisiis püüab ta hüüdnime Cocó taha varjudes suvel maakohas pere ja sõprade abil nii ennast kui ka naiselikkust tervikuna paremini mõista. Kuid see pole nii lihtne, kui täiskasvanudki marineerivad veel kunagistes minevikuprobleemides.

Vaata treilerit:


Seansid toimuvad: 20.01 kell 19.00 ja 24.01 kell 19.00. Kõik filmid linastuvad kahel õhtul ja on publikule TASUTA. Tuleb ainult pilet võtta, sest kohtade arv on piiratud.

2024. aasta Euroopa kinopubliku auhinnale LUX kandideerib viis filmi: “20 000 liiki mesilasi”, “Langenud lehed”, Adamanti pardal”, “Savvusanna sõsarad” ja “Õpetajate tuba”. Kõik filmid linastuvad alates 16. jaanuarist kinos Artis täiesti tasuta.

Skip to content