Ms. Elsa avab üheks õhtuks oma kurioosumite kabineti uksed

Reedel, 15. oktoobril leiab aset teatraalne drag show “Ms. Elsa’s Cabinet of Curiosities“, kus Eesti drag-artist Ms. Elsa esitleb publikule enda “kollektsiooni” drag esinejatest, kes kummalistel viisidel tema küüsi on langenud. Kõik muidugi selleks, et ise parim olla. Kas see tal õnnestub, jääb iga vaataja enda otsustada. 

Publikut ootavad ees eripalgelised artistid ja etteasted, mis tekitavad õudu, kurbust ja rõõmu ning kindlasti hirmu- ja elevusjudinaid. Etenduses kõlavad eriilmelised lood, mis varieeruvad meeleolult ja tempolt, et pakkuda vaatajale võimalikult palju emotsioone. Kogu õhtu on inspireeritud vanaaegsetest tsirkustest, dekadentlikust meeleolust ja baroksest üleküllusest.

“Üheks ajendiks oli luua üritus, kus drag esinejad saaksid esineda sügavamate numbritega, tegeleda loo jutustamise ja keerulistema sümbolitega, mis paraku peol nii tugevalt publikuni ei jõua. Teine ning peamine mõjutaja, oli fakt, et meie kogukonna nooremad liikmed ei saa paljudel kväärüritustel osaleda vanusepiirangu tõttu. Sellega jäävad nad ilma kogukonna tunnetusest ja imelistest drag show’dest. “Cabinet of Curiosities” annab ka meie noorematele võimaluse melust osa saada.,” kirjeldab sündmust drag artist Ms. Elsa.

Ms. Elsa on drag esineja, keda iseloomustab õudus, hirm ja süngus. Temas põimub Ida-Euroopa müstika ja Põhjamaade kargus. Elsa on enda vaenlastele kõige ohtlikum olend ja enda lähedastele sõbralikuim.

Jälgi Ms.Elsa tegemisi Instagramis: https://www.instagram.com/_ms.elsa_/

Piletid: https://fienta.com/cabinet-of-curiosities

Skip to content