Pööripäeva Pride-brunchilt leiab Emajõe pärli

Tartu vikerskeene tuntuim drääg-artist Delfi Oraakel esineb HALLi restoranis ISU sel pühapäeval, 23. juunil, kui aset leiab seni suurim drag brunch Tallinnas.

Peamiselt Vikerruumilt ja Roosa Tussu Raadiost tuntud Delfi Oraaklit iseoomustavad vintage-esteetika ja emotsionaalselt laetud esitused. „Delfi on Ladina-Eesti absoluutne tipp, kes Kuradisilla Kollektiiviga on muutmas eesti drääg-skeene nägu,” kirjeldas Helgi Saldo Tartust pärit kolleegi.

Laval on lisaks külalisele House of Pedestriani uusimad sugusandid Anu the Drag Queen, Flame Boyanze, Sväto Slava ja Nasty Nikita. Brunchi koos publikumängudega viib läbi Kxster.

HALLi külje all ISU restoranis toimub drag brunch esmakordselt. Nagu brunchidele kombeks, saavad külastajad soetada pääsme, millega ISU kokkadelt nautida hilise hommikusöögi erimenüüd koos šampusekokteilidega.

Soovijatele on müügil ka menüüta päevapassid, mis tagavad sissepääsu nii drääg-etendusele kui õhtusele peole HALLis. Alla 18-aastastele on erihinnaga käepaelad, millega pääseb vaatama ainult etendust.

The Longest Day Drag Brunch” toimub pühapäeval, 23. juunil kell 14.00 ISU restoranis (Peetri 6).  Pääsmed saadaval eelmüügist ja koha pealt: https://gateme.com/halltallinn/100131/

The Longest Day on suvist pööripäeva tähistav festival Tallinnas, mis toob Baltimaade suurimasse techno-klubisse HALL kokku erinevad alternatiiv- ja underground-skeened. 

Linnafestival The Longest Day leiab aset 22.–24. juunini kultuuriklubis HALL.


Drag Brunch Facebook: https://www.facebook.com/events/1210283296769369

The Longest Day Facebookis: https://www.facebook.com/events/759729546340978

Kuradisilla Kollektiiv: https://www.kuradisillakollektiiv.ee/

Foto: peroksiid

Skip to content