Riigikogu liige Eduard Odinets andis täna ametivande

Ida-Virumaal parlamenti kandideerinud Eduard Odinets alustas täna tööd riigikogus, kus ta andis täiskogu ees ka ametivande.

“Hea meel on olla tagasi erakonnas ja pakkuda verivärske riigikogu saadikuna tuge sotsiaaldemokraatlike väärtuste elluviimisel. Erakonna liikmena soovin panustada sellise Eesti kujundamisse, mis on kõigi siin elavate inimeste kodu, sõltumata nende eripärast. Igaüks võiks tunda end Eestis koduselt – turvaliselt, hoituna, mittetõrjutuna ja oodatuna,” kommenteeris Odinets eelmisel nädalal peale Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga liitumist.

Seoses eelmise aasta lõpus Narva linnapeaks valitud Katri Raigi parlamendist lahkumisega sai Odinetsist alates 30. detsembrist riigikogu liige.

Eduard Odinets on ligi veerand sajandit kuulunud järjepanu Kohtla-Järve volikokku. Esimest korda valiti ta sinna 1996. aastal, kui ta oli 20-aastane. Kohtla-Järve linnavolikogus on ta aastaid olnud opositsiooni eestkõneleja. 2017. aasta kohalikel valimistel kogus ta Kohtla-Järvel kõige rohkem hääli, olles nii linna populaarseim poliitik.

Skip to content