• Melu
  • /
  • Tallink tähistab 30. sünnipäeva erikruiisiga “God Save the Queen”

Tallink tähistab 30. sünnipäeva erikruiisiga “God Save the Queen”

Järgmisel reedel, 11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud erikruiis tribuudiga ansambel Queen muusikale.

Vaid ühel õhtul jõuab publiku ette vaatemänguline show, kus ansambel Queeni tuntud hitte esitavad Tony Vincent (USA), Tanja Mihhailova, Gerli Padar ja Showstoppersi tantsijad. “God Save the Queen” ühendab endas rock-kontserdi, tantsuetenduse ja visuaalse vaatemängu, kus elustuvad ansambel Queeni legendaarsed kontserdid ja muusikavideod.

Lisaks toovad Showstoppersi tantsijad nii 11. kui 12. oktoobril vaatajate ette Tallinki 30. sünnipäevale pühendatud sõuprogrammi. Inspireerituna Tallinki laevadest Baltic Queen, Victoria I, Megastar ja Romantika, julgustavad tantsijad suurelt unistama, kartmatult tegutsema, südamest naerma ja kirglikult armastama.

Pidu jätkub tuntud raadiohääle ja mitmekordselt Eesti parimaks diskoriks valitud Andres Puusepa tantsubiititega.

Foto: Tallink.ee

Vikervaade

Vikervaate toimetaja

Vikervaade on Eesti LGBT+ kogukonna ajaveeb ja häälekandja, mille eesmärk on teenida kogukonna huve, avaldades huvitavaid ja väärtuslikke uudised valdkonna arengutest ja sündmustest.

Siin võiks olla sinu reklaam!

Teeme koos Vikervaate!

Saada meile uudis või arvamusartikkel, illustratsioon, foto või video, teade eelseisvast sündmusest või muust toredast, mis on väärtuslik ja huvipakkuv meie kogukonnale. Oodatud on kõik hea ja huvitav!

Uudiskiri

Soovid Vikervaate uudistest kokkuvõtet oma postkasti? Telli meie uudiskiri ja saadame sulle uudised harvem, kui kord kuus emailile.

Kväärkalender

Kõik huvitavad LGBT+ sündmused üle Eesti ühes kohas!

Kasulik
Edit Template

© 2025 kõik õigused kaitstud Vikervaade.ee

Skip to content