Tanker tõstab õlleklaasi selle terviseks, et võid teha seda, mis teeb sind õnnelikuks ja koos inimesega, kes teeb sind õnnelikuks!

Tankeri Pruulikoda on valmistanud uue õlle nimega Gino e Toni, millega pruulikoda edastab sõnumi armastuse vabaduse kohta.

Milline on Gino e Toni saamislugu?

“Gini päritolumaaks peetakse Itaaliat ja Gin & Tonic kokteili päritolumaaks Inglismaad. Kui mõtlesime nime siis alguses tuli britipärane Ginny and Tony. Kuid siis tuli mängu hoopis armastus, pride, õigus armastada, keda soovid, vabadus ja tekkis nimekombinatsioon Gino ja Toni, itaaliapäraselt siis Gino e Toni,” selgitab Tanker.

“Kaks itaallast, kes siiralt ja muretult armastavad üksteist. Võibolla on nad meremehed. Ja sealt tekkis meremehe triibutaust ja tattood,” lisab pruulikoda Tanker.

Sõnum meie poolt: Me tõstame õlleklaasi selle terviseks, et võid teha seda, mis teeb sind õnnelikuks ja koos inimesega, kes teeb sind õnnelikuks, alati! Õlu armastab kõiki ja meie armastame teha õlut, kõikidele!

Kujunduse autor on Pauliine Korp PauPau Design agentuurist.

Õlu Gino e Toni peegeldab Tanker pruulijate armastust ühe kokteili vastu – gin ja toonik ja selle märksõnadeks on oosa greip, rosmariin ja tugev hapukus. Selleks, et õllel oleks ka päriselt seos giniga, pandi osa sellest Kyrö gini vaatidesse.

Õlut saab tellida Tanker e-poest.

Skip to content