“Uue aja kadrisandid” Vilita ja Nordika korraldavad taaskord menukat drag brunch’i

Vaid kaks päeva pärast kadripäeva, 27. novembril toimub baar-restoranis Odeon populaarne ürituste sari – drag brunch. Esimesel advendil toimuval seltskonnaüritusel annavad jõulukuu pidustustele avapaugu Eesti säravamad drag queen’id Nordika ja Vilita.

Drag brunch on maailmas tuntud päevase ürituse formaat, kus publik saab tellida toitu ja jooke ning samal ajal nautida drag-esinejate etteasteid. Lisaks lip sync etteastetele toimuvad üritusel publikut kaasavad mängud ja võistlused. Viimaste aastakümnete disko- ja popphitte mängib DJ Britiimpeerium.

“Viimati korraldasime Tallinnas drag brunch’i augustikuus ja tookord oli üritus väljamüüdud. Pärast eelmist brunch’i on meilt palju küsitud, millal teeme jälle sellist päevast üritust. Esimene advent on ju ideaalne põhjus ennast üles lüüa ja drag show’d vaatama tulla!” ütles Vilita.

“Meil on hea meel näha, et Eesti inimesed tunnevad aina rohkem huvi drag etteastete ja ürituste vastu! Meie show’de külastajad on alati väga positiivsed ja aktiivsed. Drag brunch’il kaasame ka publikut – teeme mänge ja võistlusi, esimese advendi puhul oleme varunud ka jõuluteemalisi üllatusi ja kingitusi,” lisas Nordika.

Baar-restoranis Odeon (Kopli 27, Tallinn) toimuv üritus algab kell 15:00 ning kestab õhtutundideni. Piiratud koguses piletid on eelmüügis saadaval kuni 26. augustini: https://fienta.com/et/drag-brunch-atodeon-27-11-22 Iga piletiga on tasuta kaasas klaas tervitusjooki.

Vilita ja Nordika on ühed kuulsamad drag queen’id Eestis. Artistid on üles astunud nii Eesti kui ka välismaa lavadel ning külastanud mitmeid tele- ja raadiosaateid. Drag queen’id on meelelahutusartistid, kes kehastuvad liialdatud tunnustega vastassoo esindajateks.

Skip to content