Vaido Neigaus julgustab värskelt ilmunud looga “Värvid” LGBT kogukonda enda üle uhke olema

Vaido Naigaus avaldas täna video uuel muusikapalale pealkirjaga “Värvid,” millega julgustab LGBT kogukonda olema uhke selle üle, kes nad on.

Vikervaade tegi uue loo ja video ilmumise puhul muusiku Vaido Neigausiga intervjuu.

Millest räägib äsja ilmunud lugu “Värvid” ja millest on see inspireeritud?

Muusikalugu jutustab sellest, et viha külvamisel kaovad armastusel värvid. Loo idee tuli mul ühel varajasel hommikul kui nägin unes, et laulan seda laulu ning üles ärgates oli mul see viis veel meeles. Ma salvestasin selle ruttu oma diktofonile, et meelest ei läheks ning sõnad tegin tunni ajaga valmis.

Sõnade puhul sain inspiratsiooni just nendest kogemustest mis mul homoseksuaalina elades on olnud. Laulja ja laulukirjutajana ma tundsin, et olen just õige inimene seda laulu laulma, sest tean rääkida nendest tunnetest. Eestis pole varem sellise sõnumiga laulu tehtud ning otsustasin oma tunded ja mõtted panna paberile.

Meie ümber on palju värve, kuid iga inimene tõlgendab neid erinevalt. Ma soovin julgustada selle looga LGBT kogukonda olema uhke selle üle kes nad on. Mitte kellegil ei ole õigust võtta meilt neid värve!

Kuidas läks sellele loole video salvestamine?

Tahtsin lasta teha veidi sellist sexy gayish muusikavideot ning see on see mida Eesti just vajab. Natuke särtsu meie igapäeva ellu on ju vaja ning kes teab võib-olla saab sellest loost esimene Eesti LGBT-anthem.

Muusika tegi sellele loole Ivo Degis ja Marco Margna. Loo salvestasin Eestis Mikk Tivase stuudios.

Kas sul on lähiajal plaanis mõni kontsert, kus me saaksime seda lugu kuulda?

Mul pidi olema paar kontserti kus seda lugu oleksin saanud esitada, kuid paraku on hetkel keeruline selle koroona pärast. Loodame, et asi laheneb ja siis saan juba ka seda lugu esitada.

Vaata videot Vaido Neigause loole “Värvid” siit:

Skip to content