Ameerikast pärit Cult of Youth toob Tallinnasse neofolki

New Yorgis tegutsev neofolgi bänd Cult of Youth, kelle looming on tuntud post-punki ja folki ühendava kõla poolest, esineb Tallinnas klubis Hungri sel kolmapäeval, 30. augustil.

Brooklynis sooloprojektina alustanud Cult of Youthi muusika on segu psühhedeelsest folgist, neofolgist, pungist ja industraalimuusikast. Nende ainulaadset saundi, mida võrreldakse sageli artistidega nagu King Dude ja Boy Harsher, on defineeritud ka kui paganlikku post-punki. Cult of Youthi veab eest Sean Ragon, kes on seotud populaarse plaadifimaga Blind Prophet Records ja plaadipoega Heaven Street.

„Cult of Youthi live-esitused on meeldejäävad kogemused, mis ulatuvad kaugemale tavapäraste kontsertide piiridest,” märkis kultuurikorraldaja ja Hungri kaasomanik Tanya Korenika.

Külalisena astub üles ka Eestis baseeruv Ühendkuningriikide artist The Lunacy of Flowers, kes muuhulgas esitab lugusid aprillis ilmunud plaadilt „How Could You Let Me Grow To Then Just Let Me Die?”.

Cult of Youth teeb etteaste kolmapäeval, 30. augustil kell 19.00 klubis Hungr (Tulika 9/11). Piletid saadaval eelmüügist 10 euroga Fientast.

Kuula Cult of Youthi siit: https://cultofyouth.bandcamp.com/album/final-days

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/953537199285182

Piletid: https://fienta.com/et/cult-of-youth-hungr

Skip to content