Kvääriklubi Hungr reisib Tartusse

Kooliaasta alguse puhul külastavad Tallinna kvääriklubi Hungr residendid Tartut, tuues endaga Genialistide Klubisse live-muusikat, dräägi ja reivi sel laupäeval, 2. septembril.

Õhtu peaesinejaks on kväär-elektroonika produtsent, DJ ja artist Köster, kelle viitepunktideks on toores klubimuusika ja 90ndate reivikultuur. Tema viimaseks väljalaskeks on iseseisvalt avaldatud EP-d „Total Babecore” ja „Trance Me To Life”, varasemalt on ta muusikat välja andnud Trash Can Dance („RSKSD”) ning Ameerika alternatiivmuusika leibel Crash Symbols („Masc”).

Kahe korruse tantsusaalid täidavad Hungrist ja drag-peolt BÄM! tuntud DJ-d Fake Versace, Yallah, Mxnnx, Haake ja Gohara. Dräägis astuvad etteastetega üles Helgi Saldo ja Nasty Nikita Pedestrian.

Külastajad on oodatud peole koolisüsteemist inspireeritud rõivastes, olgu selleks direktrissi triigitud ülikond või sööklakoka määrdunud põll. Parimale kostüümile antakse välja auhind.

„Alati on tore, kui Tartusse jõuavad lisaks Vikerruumile kväärid alternatiivid muusikas ja öökultuuris. Loodetavasti annab see kohalikule skeenele inspiratsiooni,” soovitas Vikerruumi korraldaja Jaan Kroon.

Hungr Takeover: Back to School Rave” leiab aset laupäeval, 2. septembril algusega kell 22.00 Genialistide Klubis Tartus. Sissepääs uksel 10 eurot, sooduspiletiga 7 eurot.

Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/3626296254361732

Hungr Facebookis: https://www.facebook.com/FeelTheHungr

Hungr Instagramis: https://www.instagram.com/feel_the_hungr

Foto: Alana Proosa

Fotol Nasty Nikita Pedestrian (vasakul) ja Köster (paremal).

Skip to content