Annetamistalgud 2022: aita LGBT ühingul korraldada Baltic Pride’i

Sel aastal kogub Eesti LGBT Ühing annetusi, et korraldada 2023 juunis hingega Baltic Pride’i – võrdselt edasi. 

Baltic Pride 2023 toimub juuni teisel nädalal Tallinnas ning LGBT ühing on selle peakorraldajaks. 2023 Pride‘iga pööratakse tähelepanu sellele, et LGBT+ teemad ei alga ega lõppe abieluvõrdsusega – me vajame #argieluvõrdsus-t!

Kogutakse raha selle jaoks, et saaks korraldada hingega Pride’i, koos rongkäigu, filmifestivali ja teiste koosolemise võimalustega. Annetades panustad sellesse, et kõigil oleks Eestis hea elada. Sa panustad ühiskonda, kus keegi ei pea oma seksuaalsuse või sooidentiteeti pärast tundma end ebaturvaliselt või väljajäätuna. 

Annetuse saad teha siin. Täna lisab Swedpank iga talgutel kogutud 10 000 euro täitumisel omalt poolt 10 000 eurot juurde! Iga annetus muudab maailma. 

Miks on sinu annetus oluline?

Võib tunduda, et ühest annetusest, on see siis 2, 5 või 100 eurot, ei ole suurt kasu ning superkangelaseks sellega ei saa. Vastupidist – iga annetus, rahaline, füüsiline või ajaline, on tähtis osa suurest muutusest. Just täna on oluline annetada, sest kui sina toetad meid täna, näiteks 25 euroga siis paneb Swedbank omalt poolt sama palju juurde juurde, mis teeb sinu annetuse kaks korda võimsamaks.

Skip to content