Drag-pidu BÄM! tähistab 7. sünnipäeva oksjoniga Hungris

Eesti suurim drag-pidude sari BÄM! tähistab seitsmendat sünnipäeva suurejoonelise kava ja oksjoniga sel reedel, 7. juulil kvääribaaris Hungr.

Õhtu läbi näeb erinevatel lavadel etteasteid parimatelt kohalikelt sugusantidelt ja kvääridelt nagu Vilita, Nordika, Nasty Nikita Pedestrian (House of Pedestrian), Maxx Toxic (House of Danger), Amory Tingz (House of Revlon), Temake, Betty Mort, Marla Burroughs ja Miss Tiina Biscuit. Esinejatele on võimalik jätta jootraha BÄM!-i valuutas, mis on saadaval kassas.

Lavale pääsevad traditsiooniliselt ka külalised: BÄM!i runway teemaks on seekord kõik, mis ahvatleb ja võrgutab. Parima kostüümi kandja pälvib legendaarse Dildo Swintoni auhinna.

Etteastete vahel toimub oksjon, mille tulud lähevad Hungrile uue DJ-tehnika soetamiseks. Oksjonit viib läbi Helgi Saldo.

Peosari BÄM! on aastate jooksul andnud lava kohalikele ja välismaistele artistidele, drag-esinejatele ja DJ-dele ning teinud koostööd erinevate üritustega nagu Ladyfest ja Tallinna Biennaal. Varasemalt on BÄM!-i külastanud rahvusvaheliselt tuntud artistid nagu Charity Kase (UK), Keta Minaj (Holland) ja LSDXOXO (USA).

BÄM!-i seitsmes sünnipäev leiab aset reedel, 7. aprillil algusega kell 21.00 kogukonnabaaris Hungr (Tulika 9/11). Pileti saab osta 10 euroga koha peal.

Üritusele pääseb alates 18. eluaastast.

Üritus Facebookis.

Skip to content