Fantaasiat ja kväärpunki: Tallinnas esineb „Drag Race UK-st” tuntud drag queen Charity Kase

Tõsielusarjast „RuPaul’s Drag Race UK” maailmakuulsuse pälvinud Suurbritannia drag queen Charity Kase esineb esmakordselt Tallinnas laupäeval, 4. veebruaril Sveta baari peosarjal BÄM!.

„Charity Kase on 682-aastane fantaasiaelukas, kelle kireks on vaidlustada stereotüüpe ning vannitada end konservtoodetes,” võtab enda drag-persoona kokku Charity Kase ehk Harry Whitfield, Londonis elav kunstnik ja esineja, kelle loomingu hulka kuuluvad lisaks ümberkehastumistele ka kostüümi- ja karakteridisainid filmidele, fotolavastustele ja muusikavideotele. 

Charity Kase kogus esialgu tuntust Instagramis, võttes endale väljakutseks luua aasta vältel iga päev uus drag-karakter. Tema ettevõtmist kajastasid mitmed väljaanded nagu Vogue, The Independent ja Vice. Tõsielusarja „RuPaul’s Drag Race UK” kolmandasse hooaega pääses Charity osalema 2021. aastal ning kujunes kiirelt fännide lemmikuks.

„Oleme alati väga põnevil, kui saame endale kutsuda maailmatasemel väliskülalisi. Charity Kase’i fantaasiarikas drag kindlasti raputab ja rikastab kohalikku skeenet,” märkis BÄM!-i korraldaja, koreograaf-lavastaja ja artist Rene Köster.

Külalisega jagavad lava Vencheska Baltique (Läti), BÄM!-i residendid Helgi Saldo, Chloé Lagucci ja Nasty Nikita Pedestrian ning drag-artistid Major Danger, Ms. Elsa ja Miss Tiina Biscuit. Muusikat valivad DJ-d Santi (Brasiilia), Köster ja Fake Versace.

Peosari BÄM! on kuuel tegutsemisaastal andnud lava kohalikele ja välismaistele artistidele, drag-esinejatele ja DJ-dele ning teinud koostööd erinevate üritustega nagu Ladyfest ja Tallinna Biennaal. Varasemalt on BÄM!-i külastanud rahvusvaheliselt tuntud artistid nagu Keta Minaj ja LSDXOXO.

„XXL BÄM! presents: Charity Kase” leiab aset laupäeval, 4. veebruaril algusega kell 21.00 Sveta baaris (Telliskivi 62). Drag-etteasteid võivad tulla vaatama kõik alates 16. eluaastast, järgnevale peole pääsevad külalised alates 18. eluaastast.

Piiratud koguses sooduspiletid on müügil Fientas

Piletid: https://fienta.com/et/xxl-bam-presents-charity-kase-uk
Charity Kase’i kodulehekülg: https://charitykase.com/

Charity Kase’i Instagram: https://www.instagram.com/charitykase/

XXL BÄM! Facebook: https://www.facebook.com/events/718342599654166/

Skip to content