Helgi Saldo kutsub üles esitama loovtöid omatehtud ajakirja ehk queer zine´i

Queer-artist Helgi Saldo kutsub kohalikke kunstnikke, kirjutajaid ja teisi loovinimesi üles esitama queer-teemadel isetehtud materjale, et nendest kokku panna underground ajakiri.

🌈🌈queer zine open call🌈🌈🌈🌈
💦💦category is HAIR💦💦 my fellow queers, i am once again reaching out for help. i need all your unadulterated anti-comphet #faggotry and #queer excellence in drawings, paintings, photos, comics, fiction, poetry, essays and other mediums on the topic of HAIR sent to helgi@pede.ee by May 1st 2020. must be your original work or remix, digitalised, no other limitations. 🌈🌈🌈

@helgi_saldo

“Mõtlesime, et võiks innustada kohalikke kunstnikke ja kirjutajaid jagama mõtteid ja kogemusi queer-teemadel. Kõik on teretulnud – fotodest kuni maalide, luuletuste ja esseedeni,” selgitab Helgi Saldo.

Queer zine tööde teemaks on “HAIR” ehk juuksed, karv, juuksekarv, karvad ja tähtaeg tööde esitamiseks e-postile helgi@pede.ee on 1. mai.

Sõna zine tähendab inglise keeles väikese tiraažiga omatehtud ja ise avaldatud ajakirja, mis koosneb originaalsetest piltidest ja tekstidest. Tavaliselt on ajakiri ühe kindla teema kohta ja koostatud ühe inimese või väikse grupi entusiastide poolt.

Foto: Helgi Saldo Instagram

Skip to content