Ida- ja Kagu-Aasia juurtega klubimuusika jõuab Tallinnasse

Üritustesari Shelter ja Londonist pärit kollektiiv Eastern Margins korraldavad ühise klubiõhtu Hungris sel reedel, 15. märtsil. Üritus on osa UNESCO muusikalinn Tallinna projektist.

Eastern Margins sai alguse 2018. aastal, kui asutajad Anthony Ko ja Lumi otsustasid korraldada Hiina uusaastapeo, mis keskenduks Ida- ja Kagu-Aasia artistidele. Peost kasvas välja omaette seeria ning platvorm, mis annab võimalusi aasia kultuuri äärealadel olla esindatud Lääne muusika- ja klubiskeenes.

Anh Phi on vietnami-prantsuse muusikaprodutsent, DJ ja filmitegija ning Saigonis alustanud kollektiivi ja plaadifirma Nhạc Gãy kaasasutaja. Anh Phi sündis Pariisi eeslinnas, rändas tagasi Saigoni, et avastada oma juured, elas pikalt Shanghais ning leidis hiljuti tee Berliini. Tema praktikad uurivad intersektsionaalsust ja mittelineaarset aega filmiliste, rituaalsete lähenemisviiside abil.

Anh Phi BandCamp: https://anhphi.bandcamp.com/

Anh Phi x Boiler Room: https://www.youtube.com/watch?v=LzMIe2IJ9Nw

Live’iga astub üles Briti-Hiina artist ja produtsent Organ Tapes ehk Tim Zha, kes on üle kümne aasta viimistlenud ainulaadset stiili, milles kohtuvad popp ja eksperimentaalsed viisid. Olles veetnud oma elu vaheldumisi Londonis ja Shanghais, on tema “eksimatult mitte-läänelikuks” kirjeldatud stiil inspireeritud dancehallist, afrobeatsist kuni folgi ja kantrimuusikani.

Organ Tapes album BandCampis: https://worldwideunlimited.bandcamp.com/album/chang-zhe-na-wu-ren-wen-jin-de-ge-yao-2

Lisaks väliskülalistele mängivad muusikat Karl Martianskyler,Shion ning Shelteri residendid MORA (Soome) & Yallah.

Shelter on üritustesari, mis keskendub eksperimentaalsele muusikale ning traditsiooniliste klubimuusika piiride murdmisele. Üritusel on mänginud rahvusvaheliselt artistid nagu Aya, Iceboy Violet, Slikback, Abdullah Miniawy, 3Phaz, HVAD ja Raja Kirik. 

Shelter x Eastern Margins leiab aset reedel, 15. märtsil algusega kell 22.00 klubis Hungr (Tulika 9/11, Tallinn). Piletid on saadaval eelmüügist Fientast ja koha pealt. 

Üritus Facebookis: https://fb.me/e/4qDraUJxZ

Fienta: https://fienta.com/et/shelter-x-eastern-margins

Skip to content