Kingitus.ee kampaania #julgenarmastada: Iga armastus on võrdselt märkamist ja väljendamist väärt

Elamuskingituste kaubamaja Kingitus.ee kampaania #julgenarmastada julgustab väljendada armastust mitmel erineval viisil.

Sõbrapäev on rahvusvaheline armastuse tähistamine, mistõttu on see ka päev, mil ütleme valjusti: “ma julgen armastada”! Iga armastus on võrdselt märkamist ja väljendamist väärt – olenemata sellest, kas me räägime mehe ja naise vahelistest tunnetest, LGBTQ+ kogukonnast või perekonna ja sõprade vahelistest tunnetest. Sest armastus ei tunne piire, keelde ega ettekirjutusi – see on ainulaadne tunne, mis võimaldab meil maailma avastada ja seda täiesti uuel viisil kogeda. Seepärast tahame oma kampaania kaudu julgustada kõiki inimesi oma tunnetest selgelt rääkima, neid endas taaselustada ja sel viisil oma lähedastele näidata, kui palju nad neile tähendavad, kirjutatakse kampaanialehel.

Seejuures peaksime lähtuma 5 armastuse keelest, st 5 erinevast viisist, kuidas armastust näidata ja vastu võtta: sõnade, puudutuse, koos veedetud aja, kingituste ja igapäevase abi kaudu. Igaühel meist on oma unikaalne armastuse keel ja seda tasub meeles pidada, eriti nii erilise püha puhul nagu sõbrapäev. Kõik viisid on aga seotud elamustega, mis muudavad teie “ma armastan” kõigile kättesaadavaks. Ennekõike on selleks originaalsed kingitused, mis võimaldavad teil veeta ühiseid hetki koos. See on ka võimalus pidada pikki vestlusi, nautida üksteise kohalolu ja luua erilisi mälestusi. See annab ka võimaluse, et teie lähedane saaks mõnusalt aega veeta, samal ajal kui te võtate üle osa nende kohustustest.

Las valentinipäev olla see eriline päev aastas, mil miski ei piira teid ja te saate olla täielikult teie ise.

Vaata rohkem: kingitus.ee/blogi

Foto: kingitus.ee kuvatõmmis

Skip to content