Kumu kutsub võistlushimulisi kunstihuvilisi mälumängule „Kõik+“

Laupäeval, 16. detsembril kell 17-19 toimub Kumus näituseteemaline mälumäng, mis seekord on inspireeritud muuseumi 5. korruse näitusest „melanie bonajo. Kui keha ütleb Jah+“.

Mälumäng toimub koostöös Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumiga (EKKM), kust tuleb meile külla kodumaine drag-kunstnik Ms. Elsa, kes on Eesti drag-maastiku enigma – alati müstiline, maagiline ja ootamatu. Seega pole imestada, kui tema esitatavad küsimusedki tulevad sellised. Kuigi Ms. Elsa kehastab ka erinevaid koletisi, pole kartmiseks siiski põhjust. See õhtu möödub lõbusalt ja glamuurselt.

Ms. Elsa küsimused on eri raskusega ja hõlmavad mitmeid valdkondi, sealhulgas kväär-kultuuri, keskkonda, majandust ja poliitikat. Siiski ei pea mälumängus osalemiseks olema nende valdkondade ekspert – piisab huvist ja uudishimust. Küll tuleb kasuks eelnev näitusekülastus. Seega, ole valmis ajurünnakuks!

Osaleda saab nii üksi kui ka kuni viieliikmelise võistkonnaga. Üritus on kõigile tasuta.

Registreeru mälumängule siin.

Üritus toimub Kumu Reval Café 2. korruse kohvikus.

Avatud on ka Kumu 1. korruse Reval Café, kust saab ajuragistamise vahele soetada vahepalasid maitsvate ampsude ja karastavate jookide näol. Auhinnafondis leidub nii harivat ja elamuslikku kui ka maitsvat ja meenelist.

Üritus Facebookis siin.

Skip to content