Kväärid avavad Tallinnas uue kogukonnabaari

Uus kväärruum Hungr avab Tulika tänaval uksed kahepäevase programmiga, mille esimene üritus leiab aset sel reedel, 14. aprillil. Avaõhtul esinevad nii kodumaised artistid kui külaline Itaaliast.

„Meie eesmärk uue baariga on luua kaasaegne, kaasav ja turvaline ruum kohalikele ja Tallinnat külastavatele LGBT+ inimestele ja nende sõpradele, seda läbi programmi ja partnerite, keda ürituste korraldamisse kaasame,” seletas Hungri üks omanikke, lavastaja-koreograaf ja artist Rene Köster, kes on varasemalt üritusi korraldanud Sveta baaris. 

„Me loodame pakkuda Tallinna ööelule midagi omanäolist ja uut ning kasvada kogukonda toetavaks ja võimestavaks kohaks ka päevasel ajal,” lisas ta.

Reedesel avapeol „Shelter Extraordinaire” on kohal st. grimes, Milaanost pärit muusikaprodutsent ja artist, kelle žanreid eiravas loomingus on oluline koht rütmidel ja reivist inspireeritud helidel. 

Külalisele lisaks saab kuulda kohalikke artiste Maarja Nuut, Nikolajev, Wondering O, Erjek ja 0000ID. Üritus algab kell 22.00 ning lõpeb varahommikul.

Laupäeval, 15. aprillil kell 17.00 jätkub programm live-kontserdiga, kus astuvad üles Manna, Witch & Daddy ning Gøk2

Vahetult pärast kontserti kell 21.00 järgneb MC Amory Tingz juhtimisel vogue-tantsijate võistlus ehk kiki-ball „No Crumbs”. Võistlusel saab osaleda eelregistreerimiseta.

Õhtu lõpetavad etteastetega drag-esinejad Vilita ja Nordika ning muusikat mängivad hommikuni DJ-d They/Them, kväärpeo BÄM! residendid Helgi Saldo, Fake Versace, Kxster ning Bubblecum peoseerialt Sorr ja Iunsu.

Pileti üritustele saab soetada 10 euroga koha peal (Tulika 9/11), kahepäevane pilet on müügis 15 euroga.

Hungr avatakse Tulika tänaval, endise ilusalongi ruumides ööklubi 9/11 kõrval. Esialgu on plaanitud Hungri üritused toimuma nädalavahetustel.

Skip to content