Menukas drag brunch toimub taas juba sel nädalavahetusel

Juba sel pühapäeval, 13. augustil toimub restoranis Rudolf populaarne ürituste sari – drag brunch. Interaktiivsel seltskonnaüritusel astuvad üles Eesti säravamad drag queen’id Nordika ja Vilita.

Drag brunch on maailmas tuntud päevase ürituse formaat, kus publik saab tellida toitu ja jooke ning samal ajal nautida drag-esinejate etteasteid. Lisaks lip sync etteastetele toimuvad üritusel publikut kaasavad mängud ja võistlused. Viimaste aastakümnete disko- ja popphitte mängib DJ Britiimpeerium.

Artistide sõnul on Eesti inimeste huvi drag-kultuuri vastu aina kasvamas. “Meil on hea meel, et eelmisel aastal alustatud sari on osutunud väga populaarseks. Möödunud aastal toimunud brunchid olid välja müüdud juba päevi enne üritust,” ütles Vilita.

“Tahame oma ürituste sarjaga tuua värskust Tallinna meelelahutusprogrammi ning meie jaoks on tähtis lisada nähtavust erinevatele kunstivormidele. Loodame, et taoliste sündmuste korraldamine edastab ka laiemat võrdsuse ja sallivuse sõnumit Eesti ühiskonnas,” lisas Nordika.

Restoranis Rudolf (R.Tobiase 11, Tallinn) toimuv üritus algab kell 12.00. Piiratud koguses piletid on eelmüügis saadaval kuni 11. augustini: https://fienta.com/et/drag-brunch-atrudolf-13-08 Iga piletiga on tasuta kaasas klaas tervitusjooki.

Vilita ja Nordika on ühed kuulsamad drag queen’id Eestis. Artistid on üles astunud nii Eesti kui ka välismaa lavadel ning külastanud mitmeid tele- ja raadiosaateid. Drag queen’id on meelelahutusartistid, kes kehastuvad liialdatud tunnustega vastassoo esindajateks. Artistid loovad ise nii oma meigi, kostüümid kui ka meelelahutusprogrammi.

Skip to content