Shesaid.so Estonia ja D3 toovad Eestisse maailmakuulsa selekor-DJ Cassy

11. märtsil toimuva naistepäeva nädala puhul leiab uues Tallinna ööelu gravitatsiooni keskmes, D3 aset naistest koosneva lineupiga pidu, kus õhtu peaesinejaks on maailmakuulus diskor Cassy.

Teiste seas astuvad üles DJ britiimpeerium, Melomaanika, L-Eazy ja Heidy Purga. Enne pidu kell 20.00 toimub avalik intervjuu Cassyga,  et rääkida tema kogemusest DJna meesdominantses muusikavaldkonnas, vestlust viib läbi Heidy Purga.

Cassy on Inglimaal sündinud ja Austrias üles kasvanud selektor-DJ, kelle juured ulatuvad lisaks Austriale ka Barbadosele. Varajane kokkupuude erinevate kultuuridega ja jazz-muusikaga on tema suurteks mõjutajatek olnud ning muusikalist maitset on aidanud kujundada artistid nagu Spandau Ballet, Madness, Sarah Vaughan, Talking Heads, The Cure, Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Gilles Peterson ja plaadifirma Talking Loud. Ühtlasi on ta elanud ja töötanud mitmetes ööelu kultuurimekades nagu Genf, Berliin ja Ibiza.

Berliinis legendaarses plaadipoes Hard Wax töötades tegeles ta lisaks ka muusika kirjutamisega ning  oli üks esimesi Panorama Bari residente, salvestades muuseas klubi esimese CD mixi. Ibizast kujunes tema peosarja “Play House” sünnipaik, mis toimus iganädalaselt rahvusvaheliselt tunnustatud ööklubis Pacha. Lisaks DJ-ametile veab Cassy eest plaadifirmat Kwench Records, kus ta on A&R’i rollis, kogudes sinna alla erinevaid house’i, techno ja underground muusika pärleid. Ta on teinud dj-sete erinevatele tantsumuusika põhikanalitele nagu Mixmag, Boiler Room, Beatport jt. ning mänginud maailma suurimatel elektroonilise muusikafestivalidel nagu Amsterdam Dance Event ja Tomorrowland.

“Meil on suur rõõm sellisel keerulisel ajal tuua D3 selline äge välisesineja nagu seda on Cassy – tegu on tõelise oma ala meistriga, keda võiks nimetada lausa muusika entsüklopeediaks. Tema põhjalikud teadmised muusikamaailmast ning kirg valdkonna vastu kiirgab säravalt ja kaugele, mitte kellelelgi märkamatuks jäädes,” kommenteerib Shesaid.so Estonia esindaja Merylin Poks. 

Sündmust korraldab D3 koostöös Shesaid.so Estoniaga. “Antud sündmuse suurimaks väljundiks lisaks meelelahutusele on tuua esile vähemustesse kuuluvat talenti nii Eestist kui välismaalt. Ideaalis tahame sellest luua püsiva sündmusformaadi, mis võimaldaks publikule tutvustada ägedaid nais- ja erineva seksuaal- ja sooidentiteediga talenti nii siit kui sealtpoolt piiri,” täpsustab Shesaid.so Estonia esindaja Britt Randma.

Shesaid.so on 2014. aastal loodud globaalne võrgustik muusikatööstuses tegutsevatest naistest ja erineva seksuaal- ja sooidentiteediga inimestest, kuhu kuulub 13 000 liiget üle maailma. Organisatsiooni visiooniks on ühendada ning võimendada vähe esindatud kogukondi, luues läbi oma tegevuste ning sündmuste õiglasemat, märkavamat ja võrdsemat muusikatööstust. 

Sündmus leiab aset 11. märtsil Telliskivis asuvas öölokaalis D3. Rohkem infot sündmuse kohta leiab Facebookist. Piletid hinnaga 15 eurot müügil Ticketeris, paneelil osalemine koos sündmusepiletiga tasuta, eraldi ostes 5 eurot. Sündmus korraldatakse vastavalt selle toimumisajal kehtivatele reeglitele, mis võimaldavad vähendada koroonaviirusesse nakatumise ja selle levitamise riski. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

Vaata Cassy Mixmagi vinüüliseti: SIIT

Vaata/kuula Cassy Boiler Roomi seti: SIIT

Event FBs: SIIT

Cassy sotsiaalmeedias: IG / FB / YT

D3 sotsiaalmeedias: IG / FB

Shesaid.so Estonia sotsiaalmeedias: FB

Skip to content