Sugusantide kõrgkool saadab lõpetajad teele

Möödunud aasta oktoobris alustanud House of Pedestriani dräägikool saab uhkusekuul oma lõpu. „Pedestrian Drag School Tournament” (PDST) viimane osa toob lavale õpilaste parimad ja halvimad küljed reedel, 21. juunil klubis Hungr.

„Viimases osas oleme andnud lõpetajatele ülesandeks näidata publikule oma parimat dräägi. See ei tähenda ilmtingimata midagi väga head,” selgitas Helgi Saldo, üks kolmest dräägikooli asutajast.

Publiku ette astuvad Anu the Drag QueenBrunita CocitaDisco BallzFlame BoyanceMarla BurroughsMaxx Toxxic ja Sväto Slava.

Uhiuue singliga esineb ka House of Pedestriani kollektiiv ise. „See lugu jääb meie poolt õpilastele suurimaks õppetunniks,” arvas kooli direktor Kxster

That’s all,” lisas Nasty Nikita Pedestrian.

Sisseastumiskatsetel osalenud 11 esineja seast valiti välja 7 õpilast, kes on pidanud osalema kokku 5 episoodis. Iga episood on kandnud erinevat teemat koos töötubade ja külalislektoritega.

Viimane „Pedestrian Drag School Tournament” leiab aset reedel, 21. juunil klubis Hungr (Tulika 9/11).

Kuula House of Pedestriani teemalugu: 

Hungr Instagram: https://www.instagram.com/feel_the_hungr

Varasemad osad:

1. osa : „So You Think You Can Pedestrian?”: õpilased peavad tegema uhiuue eeskava, kombineerides vähemalt 2-3 laulu. Külalislektor: Major Danger (House of Danger)
Võitja: Anu the Drag Queen
2. koht: Sväto Slava

2. osa: „Walk Like A Pedestrian”: kõik esinejad peavad valmistama ette rõivakomplekti ja looma selle ümber etenduse. Külalislektor: Amory Tingz

Võitja: Marla Burroughs
2. koht: Brunita Cocita

3. osa: „New Year, New Me”: esinejaid ärgitatakse välja oma mugavustsoonist, et proovida midagi uut ja ootamatut, sest esinemiseks valitakse laulud teiste osalejate poolt. Külalislektor: Kimberly Anderson (BÄM!)

Võitja: Disco Ballz

2. koht: Marla Burroughs

4. osa: „All Parts of A Group”: esinejad jagatakse kahte rühma, kes peavad esitama grupietenduse koos soolodega – väljakutseks kirjutada, salvestada ja esitada oma laulusõnad.
Külalislektor: Vilita

Võitja: Flame Boyance

2. koht: Marla Burroughs

5. osa: „Dark Night of the Soul”: esinejad peavad oma sooloetenduse kujundama millegi ümber, mis on nende hinge puudutanud: oodatud on draama, ballaadid. Külalislektor: Ms. Elsa

Võitja: Nasty Nikita Pedestrian

2. koht: publik

Foto: Kelly Turk

Skip to content