Intervjuu drag queen Vilitaga tema esimesest singlist “All Parts Of Me”

Täna avaldas Eesti üks kuulsaim drag quuen Vilita oma esimese singli “All Parts Of Me”.

Millest on inspireeritud sinu esimene singel “All parts of me?”

Minu esimene singel “All Parts Of Me” räägib suhetest minu enda elus. Olen oma elu jooksul olnud mitmes suhtes ning igas neist on olnud omad plussid ja ka miinused. Lugu räägib sellest kuidas leppida inimese nii-öelda “inglite” ja “deemonitega” ning kellega me oleme valmis koos olema ning nende pahedega leppima. Kõik me oleme erinevad ning ei ole ideaalset inimest olemas. Ka mina ei ole täiuslik ning olen oma eluteel kaaslastega vigu teinud. Me kõik teeme neid ja see on normaalne, kuna me oleme inimesed ja mitte masinad. Tihtipeale kaotame me end suhetes ära, läheme vooluga kaasa ning unustame oma enda tõekspidamised. Sellest sündis ka see lugu, mis meenutaks meile kõigile et me omame kontrolli oma elude üle ning meie ISE valime omale sobiva partneri ning mitte vastupidi.

Üks osa loost räägib ka koolikiusamisest. Minul isiklikult seda väga palju ei olnud, kuid ikkagi vaadati ülevalt alla. See andis aga mulle suuremat jõudu tõestamaks, et “outcast” olemine on ajutine ning teeb kõiki kiusatuid ainult tugevamaks, mitte nõrgemaks. Sellega kaasneb ka sõnum kõikidele kiusatutele kas koolis, töökohas, kodus või mujal – usu mind, elu muutub paremaks ja sa teed veel imelisi asju siin elus!

Sa mainisid ühes oma postituses, et tegemist on sulle väga personaalse looga?

See on vägagi tõsi. Lugu räägib tõesti minu enda date‘imisest, kus olen ma viimase paari aasta jooksul kokku puutunud inimestega, kes olid valmis minuga suhtes olema, kuid ei saanud dragist aru ning need lood said kiire lõpu. Võiks ju arvata, et LGBTQ+ kogukonnas võib drag queenina deitimine lihtne olla, kuid paraku see nii ei ole. Väga tihti on kuulda fraase “Mulle meeldib Drag Race‘i vaadata, aga ma ei tea kas seda kodus tahaks näha” või “Drag queenid on alati tähelepanu keskpunktis ja ümbritsetud inimestest ning ma ei tea kas ma suudaksin selle keskel elada” või siis “Ma ei saa aru miks sa naiseks pead riietuma, et laval olla” jne.

Tänase päeva seisuga ma austan nende sõnade autorite ausust ja siirust, kuid tegin enda jaoks otsuse, et astun suhtesse vaid inimesega kes on valmis olema minuga täpselt sellisena nagu ma olen ning saab aru ka minu kunstist ja elutööst, milleks on Vilita.

Kus me saame sind lähiajal seda esitamas näha?

Just eile oli Kanal2 Õhtu! saates esmaesitlus mida saab järgi vaadata ning hetkel on üks kuupäev soojas milleks on 9.12. aga juba lähipäevil saab Instagramis rohkem infot jagada.

Kas sul on juba järgmise singli avaldamise mõtteda ka peas?

Järgmise singli mõte on juba paigas ning selle kirjutamine on samuti käimas. Võin juba ka saladuskatte alt öelda, et tuleb ka EP, aga sellest lähemalt juba järgmisel aastal.

Kuula siit:

Vilita singel “All Parts Of Me” on saadaval kõikides suuremates striiming platvormidel nagu Spotify, Youtube Music, Vilita Youtube kanalil jpm.

Jälgi Vilita tegemisi Instagramis.

Skip to content