Milline on olnud kväär taskuhäälingu Lilla agenda esimene tegutsemisaasta?

Kväär taskuhääling Lilla agenda tähistas eile üheaastaseks saamist. Vikervaade küsis, kuidas nad tähistasid oma sünnipäeva ja milline on olnud nende esimene tegutsemisaasta?

Tähistasime oma 1. sünnipäeva koos kuulajatega Instagrami laivis. Loodame, et suve poole saab koos kuulajatega koos kooki ka süüa. Ja kui saab jälle üritusi korraldada, siis tahaks LGBT+ kogukonna kokku tuua.

Esimene tegutsemisaasta on olnud põnev. Ei oleks osanud ette kujutada, et aasta pärast on meil juba seitse podcasti osa purgis ja ka Patreoni keskkonnas oleme olemas. Algus oli meie jaoks raske, kuna teeme kõike ise, aga vähehaaval on tekkinud oma rütm.

On ka olnud ootamatuid väljakutseid, nt käisime sügis-talvel Tartus Aparaadio taskuhäälingute festivalil. Kuigi oli koroona aeg, siis otsustasime minna, kuna korraldajad olid kõik väga turvaliseks teinud. See oli hea eneseületus teha terve tund aega saadet otse-eetris. Mingi hetk olime Postimehe esilehel sellega.

Kõige kihvtim on näha, et on inimesi, kes meie saadet kuulavad ja annavad ka tagasisidet. Iga kord on ikka keegi, kes kirjutab meile ja see ongi miks seda saadet teeme.

Lilla agenda on taskuhääling, kus kaks sõpra, Mel ja Paul, räägivad LGBT+ sõnasupist ja queer elust Eestis. Intervjueerides kogukonna liikmeid ja aktiviste toob Lilla agenda esile lugusid identiteedist, isiksusest ja suhtest ühiskonnaga.

Kuula neid Spotifys ja jälgi Instagramis @lilla.agenda

Foto: IG @lilla.agenda kuvatõmmis

Skip to content