Tallinna alternatiivse ööelu klubid venitavad pööripäeva pikemaks

Mida teha tuleval jaanipäeval? Tallinna alternatiivse ööelu eestvedajad HALL ja Hungr toovad pööripäeva puhul pealinna külalisi Itaaliast ja Lõuna-Aafrikast ning korraldavad 22.–23. juunil HALLis kahepäevase linnafestivali.

„Aasta kõige pikemaks päevaks oleme kohale kutsunud tõelised pärlid,” kommenteerisid korraldajad.

HALLi külastab klubikollektiivi GEGEN resident ja Boudica asutaja Samantha Togni, kes on mänginud peaesinejana klubides Tokyost Berliinini. Togni on asutanud platvormi Boudica, mille eesmärk on pakkuda nähtavust elektroonilise muusika skeenes tegutsevatele naistele, trans+ ja mittebinaarsetele inimestele. Just neile on linnafestivalil pühendatud ka koostöös Pioneeriga korraldatav töötuba, mis kutsub osalema alustavaid DJsid.

Hungr toob peole Kaplinnast pärit artisti ja DJ River Mooni, kes on teinud rahvusvahelisi projekte produtsentidega nagu Jesse Saint John ja LSDXOXO. Kvääri klubikultuuri helidest inspireerituna on nad krooninud end muusikaliselt „reiviprintsessiks” ning just hedonism, nauding ja aukartusetus on see, mis Mooni loomingut kannustab.

Väliskülalisi toetavad kohalikud DJd InesNikunii ning HALLi ja Hungri residendid, sealhulgas Shah Rud ja Kxster.

Kogu esinejate nimekiri ja ürituste ajakava avalikustatakse 29. mail. 

The Longest Day on suvist pööripäeva tähistav festival Tallinnas, mis toob Baltimaade suurimasse techno-klubisse HALL kokku erinevad alternatiiv- ja underground-skeened. 

Koostöös kvääri kogukonnaruumiga Hungr on kavas kaks ööpäeva kestev programm, mille vältel saavad lava nii kohalikud kui rahvusvahelised DJd ja artistid. Kava ilmestavad vestlused, töötoad väliskülalistega, kasutatud asjade turg ning drag brunch.

Linnafestival The Longest Day leiab aset 22.–23. juunil kultuuriklubis HALL (Peetri 6). Soodushinnaga passid on müügil: https://gateme.com/halltallinn/100131/

Foto: pressimaterjalid/Samantha Togni

Skip to content