“Munk, kes kannab kontsi” Teejuht eneseusu ja enesearmastuse leidmisel.

Munk, jumestuskunstnik ja LGBT+ kogukonna aktiivne liige Kodo Nishimura räägib raamatus “Munk, kes kannab kontsi”, kuidas on enesele truuks jäämine mõeldav ja austusväärt. Läbi oma kogemusloo jagab ta meiega ka nõuandeid enesearmastuseks ja iidseid budismiõpetusi.

Kodo jutustab ausalt ja ilustamata oma haarava loo, lapsepõlves seelikutega mängimisest, kapist välja tulemisest, kontsakingades käimisest ja glamuursest meigikunstniku elust.

“Sa oled vaba elama oma elu nii, nagu sa ise otsustad. Esimene samm sel teel on enese aktsepteerimine ja endasse uskumine.”

“Kui sa tead, kes sa oled ja suudad seda positiivselt aktsepteerida, mõistad, et end pole mõtet teistega võrralda.”

Raamatusse tihedalt sisse pikitud budistlikud õpetussõnad annavad mõtlemisainet ja juhatavad teed eneseusule ning enesearmastusele.

Kodo Nishimura sündis 1989. aastal Tokyos. Juba lapsena meeldis talle mängida printsesse ja kanda ema riideid. Kuid tolleaegses Jaapanis üles kasvades tundus Kodole, et ta peab ennast häbenema. Kuni 26. eluaastani varjas ta oma tõelist mina ja tundis, et tema seksuaalne sättumus on midagi häbiväärset. Täiskasvanuna maailmas ringi rännates õppis ta end armastama ja aktsepteerima.

Praegu on Kodo buda munk, jumestuskunstnik ja LGBTQ+ kogukonna liige. Ta loeb mungana suutraid, teeb meiki, kannab kontsi ja sätendavaid kõrvarõngaid ning usub meigi ja moe jõusse. Ta on esinenud teles, ajalehtedes, ajakirjades ning kõnelenud oma kogemustest ja ideedest mainekates ülikoolides, rahvusvahelistes ettevõtetes, TEDx kõnedes ning ka ÜROs

Skip to content